Udostępnij

Ruszamy – Ekspedycja Afryka 2013!

IMG_2791

Dzisiaj wyruszamy na największą przygodę naszego życia i rozpoczynamy ostatni etap Ekspedycji Michał – Lądem dookoła Świata – Afryka 2013. Przemierzymy ponad 25 tysięcy kilometrów bezdrożami Afryki. Jest nas trójka, twórca – Michał Frąckowiak, wsparcie – Kasia Kugiel i nasz wierny towarzysz, niezłomny ‘Dziqun’, czyli Mitsubishi Delica Space Gear, rocznik 1997.

IMG_2776
Rozpoczynamy podróż, do której przygotowywaliśmy się od prawie 2 lat, a która rodziła się i dojrzewała w każdym z nas długie lata. Dla Michała to zwieńczenie jego życiowego projektu – podróży dookoła świata lądem, dla mnie to zmaterializowanie przygody, którą zawsze planowałam wdrożyć w życie.

IMG_2821
Ponad dwa lata temu połączyło nas o wiele więcej niż pasja do życia na maxa, ale właśnie teraz temu będziemy się oddawać. Przejedziemy przez Egipt, Sudan, Etiopię, Kenię, Tanzanię, Mozambik i RPA. Będziemy eksplorować o wiele więcej niż możecie znaleźć w przewodnikach i stronach podróżniczych, wielu miejsc, o które zahaczymy nie ma w globtroterskich przewodnikach Lonely Planet. Będziemy Wam opowiadać o miejscach, w których będziemy, znanych lub nieznanych, o ludziach, których poznamy, o rzeczach, które odkryjemy. Znajdziemy też sporo miejsca na opowiadanie o lokalnej kulturze, obyczajach i jedzeniu :).
Zapraszamy Was do przeżycia razem z Nami super przygody!!!
Następny wpis już wkrótce.
K,M,D

Nie ma możliwości komentowania.